Shqiptarët e tallën se kërkoi të drejtat e saj, Vjollca bën vetëvrasje pasi u braktis edhe nga djemtë

Para pak muajsh Vjollca dhe Zenuni u bënë shumë të njohur me historinë e tyre në një emision televiziv, ku gruaja kërkonte të drejtat e saj edhe pse nuk jetonte më me bashkëshortin.

Gjatë këtij emisioni, Vjollca kërkoi më shumë të drejta e liri si një femër që është, por fjalët e saj dhe mënyra e të shprehurit nuk u morën aspak mirë nga njerëzit.

Debati i saj dhe kërkesat që kishte u bënë virale në rrjetet sociale, videoja e saj në emision arriti miliona shikime në pak kohë, ndërsa mijëra persona filluan të bëjnë video tallëse e ironike me mënyrën e saj të të shprehurit.

Ditën e sotme “Xh0vani” ka njoftuar në Instagram se para pak kohësh Vjollca ka kryer vetëvrasje për shkak të mbingarkesës së krijuar pasi emisioni dhe videoja e saj u bë virale. Mësohet se Vjollca është bullizuar edhe nga familjarët e saj, ndërsa djemtë të cilët janë ndjerë të turpëruar prej saj e kanë braktisur dhe janë larguar në Itali bashkë me babain e tyre.

/marre nga JOQ/

Meri Shehu paralajmëron këto shenja horoskopi: Do ju hapen probleme…

Dashi Vaxhdon nervozizmi familjae !Dikush i afert mashkull ju ngaterron ne familje e ju ve ide nervoze e xheloze!   Demi Nje debat mund tju prishi qetesine !Kujdes...

Ngjarja në ‘Top Channel’, dalin detaje: Ata që e kanë bërë kanë vëzhguar dy javë

Eksperti Ervin Karamuço i ftuar në “Top Talk” deklaroi se go dina e Top Channel është vëzhguar për dy javë, përpara se të kryhej...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

(Video) Del telefonata e plotë e Oltës me të shoqin, momenti kur i tha s’ke punë me Luizin

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të...

Edhe Vis Pupa merr telefonatën nga e shoqja: Kupën dua ta çosh në Shkodër

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët...

‘A të them me kë jam unë’? Bashkëshortja habit Elvis Pupën?

Elvis Pupa ka zhvillaur ditën e sotmë një bisedë...