La një letër dhe u hodh në shpellë/ RENEA dhe FNSH-ja në Shkodër nxjerrin trupin e pajetë të 48-vjeçares

Forcat RENEA dhe FNSH-ja e Shkodrës kanë qenë sot në fshatin Meshqerraj të Shkodrës,

ku kanë bërë të mundur nxjerrjen nga shpella të trupit të pajetë të 48-vjeçares Shpresa Hasramaj. Kjo e fundit kishte humbur kontaktet me familjen ditët e fundit.

Dyshohet se ajo është hedhur në vendin e quajtur “Shpella e Pëllumbave” në rajonin e fshatit Mushqerraj.

Dyshimet bazohen nga fakti se në afërsi të shpellës është gjetur një letër, ku e ndjera thotë se po i jep fund jetës duke u hedhur aty. Më të marrë njoftimin, në vendngjarje kanë shkuar forcat e MNZH-së me mjetet që disponojnë dhe janë përpjekur të futen në shpellë, por nuk ka qenë e mundur për shkak të thellësisë.

Gjithashtu të pranishëm kanë qenë edhe forcat e policisë. Nisur nga më sipër u kërkua mbështetja me forca të specializuara për depërtime në thellësi për zbardhjen e ngjarjes.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

(Video) Del telefonata e plotë e Oltës me të shoqin, momenti kur i tha s’ke punë me Luizin

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të...

Edhe Vis Pupa merr telefonatën nga e shoqja: Kupën dua ta çosh në Shkodër

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët...

‘A të them me kë jam unë’? Bashkëshortja habit Elvis Pupën?

Elvis Pupa ka zhvillaur ditën e sotmë një bisedë...