Ky është 24-vjeçari që humbi jetën në aksidentin tragjik së bashku me 16-vjeçaren në Lezhë (FOTO)

Personi që shihni në foto është 24-vjeçari që mbrëmjen e djeshme së bashku me një 16-vjeçare, humbën jetën në aksidentin tragjik që u shënua në Lezhë.

Nga aksidenti humbën jetën shoferi Kristjan Margjoni dhe pasagjerja Atjola Ademi, e fejuara e vëllait të 24-vjeçarit. Të rinjtë ishin duke udhëtuar me një makinë tip “Pegeot”, ku shoferi humbi kontrollin e mjetit dhe doli nga rruga.

Goditja ishte aq e fortë që dy të rinjtë humbën jetën në vendin e ngjarjes. Për nxjerrjen e trupave nga makina u desh ndërhyrja e zjarrfikësve.

“Në rrugën e Talës, Lezhë, automjeti tip “Pegeot ” me drejtues shtetasin K.M., 24 vjeç ka dalë nga rruga, ku si pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit dhe pasagjerja në automjet shtetasja A.A.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes”, njofton policia në lidhje me aksidentin.

ZYRTARE/ Zbulohet data kur do të fiken dritat në shtëpinë e Luizit

Vëllai i Madh ka futur një Zarf të Kuq brenda shtëpisë ditën e sotme.   Përmbajtja e tij është lexuar gjatë ‘Prime-t’, ku banorët janë vënë...

Horoskopi ditor, e diela e 26 mars 2023 ka rezervuar per ju…

Dashi   Sot Hëna dhe Marsi do iu japin shumë alternativa që ju t’ia dilni mbanë kudo. Do jeni shumë të frymëzuar dhe të bindur në...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Çfarë nënkuptojnë pikat e bardha në thonj: Sëmundjet dhe…

Ja cilat janë barnat që mund ta shkaktojnë problemin   Njollat...

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër...