Krizë në çiftin e BBV? Beatrix habit publikun, nuk e shpëton Donaldin nga rreziku

Nominimet e mbrëmshme në ‘Big Brother Vip’ janë bërë me metodën e zinxhirit të shpëtimit.

Ishte pikërisht Arjola ajo e cila e nisi këtë proces shpëtimi si e preferuara e publikut, ku 3 të fundit do të shkojnë në televotim.

Arjola shpëtoi Monikën, Monika shpëtoi Beatrix, Beatrix shëptoi Beniadën, Beniada shpëtoi Donaldin, Donaldi shpëtoi Sarën, Sara shpëtoi Dagz, Dagz shpëtoi Einxhel.

Tre banorët e fundit në zingjir mbetën Antonela, Iliri dhe Meridiani.Por ajo që habiti më shumë ishte zgjedhja e Beatrixit, duke mos zgjedhur të shpëtojë Donaldin por zgjodhi Beniadën.

Ky veprimi i Beatrix konfirmon që çifti i ‘BBV’ po kalon në krizë mes tyre. Mbrëmë para spektaklit, Donaldi dhe Beatrixa, nuk kanë folur pothuajse shumë pak me njëri-tjetrin.

Kjo mund të shihet gjatë provës javore, ku Beatrix qëndron larg Donaldit, gjithashtu edhe ky i fundit larg saj. Ndërkohë, Beatrixa zihet me Sarën në rreshtin e parë teksa Donaldi nuk bën ndonjë reagim për të qetësuar situatën.

Gjithashtu, gjatë kësaj kohe, ata nuk luajnë koreografinë bashkë por afër kanë banorë të tjerë. Donaldi shihet pranë Ilirit, kurse Beatrix afër Einxhel, Sarës dhe Beniadës.

Në vazhdimësi, derisa banorët diskutojnë për përfundimin e koreografisë, Beatrix shprehet: “Askush nuk më meriton”.

Publikohet telefonata e Oltës me bashkëshortin e saj brenda “Big Brother VIP”: Ç’punë ke ti me Luizin?

Në prime-in e fundit të Big Brother VIP, Arbana Osmani i komunikoi banorëve ngjarjen që ndodhi në Top Channel mesnatën e së dielës.   Të mbetur...

Rritet çmimi i energjisë elektrike, ja sa do duhet të paguani tani

Bordi i Zyrës së Rregullatorit për Energji në Kosovë ka miratuar sot tarifat e reja të energjisë elektrike, që do të jenë 15 përqind...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

(Video) Del telefonata e plotë e Oltës me të shoqin, momenti kur i tha s’ke punë me Luizin

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të...

Edhe Vis Pupa merr telefonatën nga e shoqja: Kupën dua ta çosh në Shkodër

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët...

‘A të them me kë jam unë’? Bashkëshortja habit Elvis Pupën?

Elvis Pupa ka zhvillaur ditën e sotmë një bisedë...