HYRJELAJMEKRONIKËAKSIDENT, MAKINA DEL NGA RRUGA, HUMB JETËN 24-VJEÇARJA DHE PASAGJERJA

AKSIDENT, MAKINA DEL NGA RRUGA, HUMB JETËN 24-VJEÇARJA DHE PASAGJERJA

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Lezhë. Policia ben me dije se në rrugën e Talës, Lezhë,

automjeti tip “Pegeot ” me drejtues shtetasin K.M., 24 vjeç ka dalë nga rruga, ku si pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit dhe pasagjerja në automjet shtetasja A.A.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Lezhë/Informacion paraprak

Në rrugën e Talës, Lezhë, automjeti tip “Pegeot ” me drejtues shtetasin K.M., 24 vjeç ka dalë nga rruga, ku si pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit dhe pasagjerja në automjet shtetasja A.A.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

TE TJERA

spot_img