“Po q***mi”, Einxhel tregon në sy të të gjithëve momentin e sikletshëm në sy të të atit me Gracianon (video)

Einxhel ka treguar një situatë ‘humoristike’ në shtëpinë e BB VIP.

Ajo ka thënë se ka qenë me babain në makinë dhe ka marrë në telefon shokun e saj, Gracianon, balerinin, i cili është lidhur me moderatoren e njohur Argjira Spanca.

Einxhel e ka hapur telefonin me loudspeaker dhe ka pyetur Gracianon me irritm, se ku ishte pasi po vonoheshin. Nga ana tjetër e telefonin, ajo ka marrë një përgjigje të siktletshme, që nuk e priste në atë moment.

Siç shihet edhe nga videoja e mëposhtme, Einxhel e ka thënë nën zë atë fjalë, por që kuptohet. “Po q***mi,”- ka thënë Graciano.

Pas kësaj Einxhel ka ulëritur, duke i thënë se është me babin në makinë dhe është me loudspeaker. Këtu balerini është ndjerë në siklet dhe ka thënë se nuk janë vërtet duke e bërë atë gjë.

Në një bisedë mes banorësh, Donaldi i drejton një pyetje Einxhel duke e pyetur atë se a ka shkuar ajo më ndonjë djalë në këmbim të parave.

“Ti a ke shkuar më ndonjë djalë për lekë?”,-e pyeti ai. “Jo nuk kam shkuar”,-u përgjigj Einxhel. “Ky është një koncept shumë i gabuar”,-tha Monika.

Publikohet telefonata e Oltës me bashkëshortin e saj brenda “Big Brother VIP”: Ç’punë ke ti me Luizin?

Në prime-in e fundit të Big Brother VIP, Arbana Osmani i komunikoi banorëve ngjarjen që ndodhi në Top Channel mesnatën e së dielës.   Të mbetur...

“Ooo ku ku”, Keisi e pranon që është e dashuruar me dikë brenda shtëpisë së BBVA, Lorenci bën veprimin e papritur

Historia e mbyllur e Lorencit dhe Keisit, e cila u bë publike në shtëpinë e Big Brother duket se po rinis sërish.   Pasi vëllai e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

(Video) Del telefonata e plotë e Oltës me të shoqin, momenti kur i tha s’ke punë me Luizin

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të...

Edhe Vis Pupa merr telefonatën nga e shoqja: Kupën dua ta çosh në Shkodër

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët...

‘A të them me kë jam unë’? Bashkëshortja habit Elvis Pupën?

Elvis Pupa ka zhvillaur ditën e sotmë një bisedë...