Kuzhinieri më i famshëm në botë, Nusret publikon foto me këngëtaren shqiptare, ja kush është ajo… (FOTO)

Pasi konfirmoi përfundimisht ndarjen nga reperi dhe babai i vajzës së saj Mozik, Loredana ka zgjedhur të udhëtoj për në Dubai. Mbrëmjen e djeshme reperja ka postuar disa video në InstaStory.

Ku ka treguar se ka darkuar në restorantin e shefit të njohur si “Salt Bae”, Nusr’et. Shefi i kuzhinës dhe pronari i shumë restauranteve nëpër vendet e pasura të botës, Nusret Gokçe, është i njohur kudo.

Loredana ka qenë klientja e tij së fundmi dhe këtë e ka zbuluar vetë kuzhinieri. Në foton e publikuar nga Nusret, ai shihet në shoqërinë e Loredanës dhe reperit gjerman Reezy.

Nusret njihet si kuzhinieri më i famshëm në botë dhe për çmimet marramendëse në restaurantet e tij. Nusret njihet si kuzhinieri më i famshëm në botë dhe për çmimet marramendëse në restaurantet e tij.

Loredana ka qenë klientja e tij së fundmi dhe këtë e ka zbuluar vetë kuzhinieri. Në foton e publikuar nga Nusret, ai shihet në shoqërinë e Loredanës dhe reperit gjerman Reezy.

Nusret njihet si kuzhinieri më i famshëm në botë dhe për çmimet marramendëse në restaurantet e tij. Nusret njihet si kuzhinieri më i famshëm në botë dhe për çmimet marramendëse në restaurantet e tij.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img