Muhabet VIP-ash! Donaldi: S’kam parë kurrë po***! Antonela: S’qenke gjë në shtrat, aty mëson shumë taktika

Gjata një debati në BBV, Donaldi i tha Einxhel se nuk ka parë kurrë po**o dhe këtu ndërhyn Antonela, e cila vë në dyshim aftësitë e Donaldit në shtrat.

Donald: Jo nuk kam parë, mund të kem parë kur kam qenë i vogël në ajër, por pastaj kuptoja se s’duhet të shikoja atë gjënë. Einxhel: Janë bërë që t’i shikosh. Donald: Nuk kam parë.

Antonela: Ça s’ke parë ti? Donald: Po**o. Antonela: P***o s’ke parë ti?! Donlad: Po. Antonela: Kush e di si do jesh në shtrat. S’do jesh gjë. Se nga po***ja mund të mësosh shumë. Ma beso.

Donald: Nga p**no demoralizohesh. Antonela: Unë jo! Ma beso, mëson shumë taktika. Nuk e di domethënë, mashkulli i parë që thotë s’kam pa p**no.

Nderkohe, Donaldi i drejton një pyetje Einxhel duke e pyetur atë se a ka shkuar ajo më ndonjë djalë në këmbim të parave.

“Ti a ke shkuar më ndonjë djalë për lekë?”,-e pyeti ai. “Jo nuk kam shkuar”,-u përgjigj Einxhel. “Ky është një koncept shumë i gabuar”,-tha Monika.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...