E bujshme! Produksioni i BBV do rikthejë sonte në shtëpi banorin e eliminuar që fitoi zemrat e publikut?

Dj Pm dhe Dagz janë eleminuar të premten. Publiku vendosi që dyshja të largohen nga shtëpia më e famshme e momentit, njofton nzoom.biz.

Por, produksioni kishte vendosur të hap një televotim i cili zgjati vetëm 30 minuta e si rezultat ai që u rikthye përsëri në garë ishte Arbri.

Në anën tjetër, Pajtimi sot mori rrugë drejt Tiranës për të qenë i pranishëm në spektaklin e radhës e këtë herë si shikues. Do kishit pasur dëshirë që edhe ai të kthehet?

Burimet e emisionit n’ZOOM kanë bërë të ditur që ekziston mundësia që ‘Vëllau i Madh’ ta fus DJ PM brenda ‘Big Brother Vip’. Mbetet të shihet se çka do të ndodhë sonte.

Para se të dilte nga shtëpia e “Big Brother VIP” të premten, PM na dhuroi të gjithve emocione dhe të qeshura me takimin që realizoi me babain e Sarah.

Si babai i blogeres, ashtu edhe Pajtimi u treguan shumë të gatshëm për tu takuar, teksa DJ i dhuroi edhe një shishe verë “vjehrrit”

E tregoi finalen e ‘Big Brother’ Arbana, por ja çfarë po ndodh jashtë për Luizin

Mesa duket konkurrenti i Big Brother Vip, Luiz Ejlli është “halli” më i madh i qytetarëve të vendit tonë.   Këtë e tregojnë pamjet më poshtë,...

Bledi Mane nuk përmbahet ndaj Kiarës: Pa Luizin do ishte jashtë si kamariere në Lushnjë duke parë ‘Big Brother’

Ish-banorët e “Big Brother VIP” komentuan në studio zënkën e Luizit me Kiarën. Bledi u shpreh se ajo ishte një “përpjekje në ajër” e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Çfarë nënkuptojnë pikat e bardha në thonj: Sëmundjet dhe…

Ja cilat janë barnat që mund ta shkaktojnë problemin   Njollat...

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër...