Droga e merr në ”qafë”, përjashtohet nga detyra policja e parë

Sapo është bërë me dije se është shkarkuar nga detyra policja e parë në Elbasan, për shkak se rezultoi përdoruese e kokainës.

Burime për Tv Klan bëjnë me dije se strukturat përkatëse, pritet të marrin të njëjtën masë edhe për një tjetër efektiv i cili është nën hetim administrativ.

Në bazë të ligjit, pas një testi pozitiv është Drejtoria e Standardeve që nis ecurinë disiplinore deri në vërtetimin ose jo që punonjësi i policisë është përdorues droge.

Testi drogës pritet të jetë periodik dhe ai do të shtrihet nga efektivët e nivelit bazë deri tek drejtuesit e uniformave blu.

Luizi thumbon banoren e BBVA: Po bën lojën e Armaldos

Deamishel i tha banorëve se nisur nga fjalët e moderatores dhe opinionistëve, që ata kanë dhënë mesazhe urrejtje brenda shtëpisë, ajo ka menduar që...

“Plakat e Prillit” s’do na lënë rehat, si lindi legjenda dhe cili version duhet të besohet?

Pavarësisht se për shumë prej jush mund të duket thjesht një mit, koha ka treguar se “Plakat e prillit” kanë qenë te vërteta.   Në çdo...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

(Video) Del telefonata e plotë e Oltës me të shoqin, momenti kur i tha s’ke punë me Luizin

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të...

Edhe Vis Pupa merr telefonatën nga e shoqja: Kupën dua ta çosh në Shkodër

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët...

‘A të them me kë jam unë’? Bashkëshortja habit Elvis Pupën?

Elvis Pupa ka zhvillaur ditën e sotmë një bisedë...