Pretendon se fytyra e Krishtit iu shfaq në lëkurë, britaniku habitet dhe shijon … (video)

Një britanik 37-vjeçar, baba i dy fëmijëve, beson se një hematomë në pjesën e sipërme të krahut të tij të majtë, ka trajtat e fytyrës së Krishtit.

Jamie Hales tha se figura u shfaq në pjesën e brendshme të krahut të tij pas një goditjeje që mori.

Të gjithë njerëzit pranë tij që e kanë parë shenjën, kanë arritur ta dallojnë qartë tiparet që ngjasojnë me ato të imazhit të Jezusit.

“Unë vetë nuk jam besimtar. Po të isha, do të mendoja se kjo është një shenjë që jam Mesiah i ri, por nuk jam”, shprehet Hales, duke i shtuar situatës edhe disa doza humori.

37-vjeçari, punëtor i një fabrike, tha se ishte lënduar në atë pjese te krahut, por nuk i kishte kushtuar shumë vëmendje.

Vetëm më vonë, vuri re formën e hematomës dhe mbeti i habitur. Hales megjithatë thotë se nuk ka ndryshuar mendje për besimin, edhe pse i pëlqeu fama që mori për disa ditë. / Top Channel

Thumbohet nga gazetarja e njohur Arbana: Ma mori vendin e punës me mik

Dasara Karaiskaj ka bërë së fundmi një deklaratë mjaft të fortë për kolegen e saj, Arbana Osmanin.   Karaiskaj u shpreh se 24 vite më parë...

Luizi rrëqeth me rrëfimin: Situatën më të vështirë në jetë, më ndihmoi ta kaloja deputeti i PS-së, ma zgjati dorën

Luizi i ka treguar Kiarës për një moment kur ka pasur një vështirësi edhe e ka ndihmuar deputeti i PS-së Benet Beci. Këngëtari rrëfen...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Çfarë nënkuptojnë pikat e bardha në thonj: Sëmundjet dhe…

Ja cilat janë barnat që mund ta shkaktojnë problemin   Njollat...

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër...