Horoskopi ditor, e diele date 19 dhjetor 2021

Dashi: Kujdes në dashuri, mund të ketë probleme për çiftet në krizë. Në punë qëndroni larg provokimeve të kolegëve.

Demi: Në dashuri priten ndjesi të veçanta. Në punë, mund t’ju duhet të ndihmoni një të afërm që ka humbur para. Në çdo rast, mund të shfaqen mundësi të mira.

Binjakët: Hëna nuk është më në shenjën tuaj, por dëshironi të flisni për dashurinë. Në punë duhet të mendoni më shumë për veten, megjithatë tensionet janë të lehta për t’u kapërcyer.

Gaforrja: Jeni të shqetësuar për arsye familjare. Në punë, rezultate të rëndësishme mund të vijnë në javët në vijim.

Luani: Jeni në kërkim të dashurisë së re, edhe nëse nuk jeni plotësisht të bindur. Në punë do të ketë lajme të mira për vitin e ardhshëm.

Virgjëresha: Në dashuri, ruani qetësinë, e shtuna ishte një ditë për t’u harruar. Në punë jeni në fazën e rikuperimit, gjithashtu mund të mendoni tashmë për projekte të reja që do të zbatohen brenda muajit shkurt.

Peshorja: Kujdes në dashuri, dita mund të sjellë të njëjtat tensione si të dielën e kaluar. Ka të ngjarë që në punë të keni diskutime për çështje parash.

Akrepi: Lajme të shkëlqyera në dashuri: sot dhe nesër Hëna është e favorshme. Në punë duhet të rifitoni lartësinë, por mos u shqetësoni, mundësi të mira lindin edhe pa stres të veçantë.

Shigjetari: Situata në dashuri sot do jetë më e mirë se dje. Në punë shmangni situatat e lodhshme dhe ato që mund të bëhen problematike.

Bricjapi: Hëna do të jetë në anën e kundërt tuaj, përpiquni të shmangni konfliktet në dashuri. Në punë përpiquni të qëndroni të shkëputur nga ajo që ju shqetëson.

Ujori: Në këtë periudhë një mardhenie e çuditshme mund t’ju tërheqë. Kufizoni shpenzimet tuaja.

Peshqit: Një periudhë e rëndësishme për dashurinë. Në punë ka vonesa në nënshkrimin e një marrëveshjeje dhe duhet të vendosni për diçka të re. Është gjithashtu i mundur ndryshimi i vendit të punës.

Horoskopi ditor, e diela e 26 mars 2023 ka rezervuar per ju…

Dashi   Sot Hëna dhe Marsi do iu japin shumë alternativa që ju t’ia dilni mbanë kudo. Do jeni shumë të frymëzuar dhe të bindur në...

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar në programin Artkand me Jetona Koçibellin rrëfeu më shumë për Tom Kukën, identitetin e tij...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Çfarë nënkuptojnë pikat e bardha në thonj: Sëmundjet dhe…

Ja cilat janë barnat që mund ta shkaktojnë problemin   Njollat...

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër...