HYRJELAJMESHOWBIZDel fotoja, s'do e besoni si dukej Antonela para ndërhyrjeve

Del fotoja, s’do e besoni si dukej Antonela para ndërhyrjeve

Ish-konkurrentja e Përputhen duket më ndryshe se që ka qenë.

Këtë e dëshmon fotografia e cila po qarkullon së fundmi në rrjete sociale.

Antonela, shihet me buzë me të holla dhe vetulla gjithashtu.

Banorja e Big Brother, ka ndryshuar edhe ngjyrën e flokëve duke u shndrruar në biondinë.

Ndryshe, muaj pas daljes nga Përputhen, Antonela u bë pjesë e Big Brother VIP.

TE TJERA

spot_img