“Ai o di diçka o është çmendur”, Fevziu bën deklaratën e fortë për Bashën! Berisha: Kjo është e …

Sali Berisha i ka kthyer përgjigje deklaratës së Lulzim Bashës, i cili një ditë më parë tha se Berisha “nuk ka lënë kryetar partie pa i thyer dhëmbët”. Berisha u shpreh se një person që bën një deklaratë të tillë, pështyn mbi veten.

Blendi Fevziu: Lulzim Basha ka thënë dje që nuk keni lënë kryetar partie pa i thyer dhëmbët. Po kështu ka thënë, me përjashtim të Bashës, kuptohet.

Sali Berisha: Një deklaratë të tillë të turpshme nuk e bënte dot as i ndjeri që ti e di se kush është se nuk më shkon të përmend një njeri që nuk është më. As Namik Hoti nuk e bënte një gjë të tillë. Një njeri që bën një deklaratë të tillë pështyn mbi veten e tij.

Ndërkohë moderatori insistoi duke e pyetur Berishën për deklaratën e Bashës për 21 Janarin.

Blendi Fevziu: Ka qenë Ministër i Brendshëm dhe kur ai ju akuzon ju lë të kuptohet që ju keni përgjegjësi për vrasjen. Ai o di diçka o është çmendur, një nga të dyja është.

Sali Berisha: Ministri i Brendshëm është bërë tani skllav i Edi Ramës dhe tregon narrativen e tij.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME