HYRJELAJMESHOWBIZ“Burrë me gjak gruaje”/ Shoku ‘I nxjerr bojën’ Ilir Shaqirit: Ka një...

“Burrë me gjak gruaje”/ Shoku ‘I nxjerr bojën’ Ilir Shaqirit: Ka një jetë me intriga, vuan shumë suksesin e miqve të tij, madje…

Oni Pustina ka dalë me një status për konkurrentin e ‘Big Brother Vip’ Ilir Shaqirin.

Oni Pustina është një tjetër shqiptar i njohur në Itali dhe ka qenë pranë Maria De Filippit për shume kohë. Përveç se ka qenë i martuar me një nga balerinat e saj historike në “Amici”, Ambeta Toromanin, Oni ka qenë edhe postier për disa sezone ne emisionin tjetër të Marias “C’e posta per te”

“Ka nje jete qe jeton nen hijen e Kledi Kadiut,”mikut” te tij me te ngushte!Ka nje jete qe xhelozon per cdo shqiptar te realizuar ne shtetin fqinj,Leoni,Tare,Klajsi e te tjere.

Ka nje jete qe perpiqet me cdo menyre dhe intrige qe te jete sado pak ne nivelin e tyre duke minimizuar arritjet e tyre dhe duke u perpjekur madje edhe tju zer vendin me menyren e tij ortodokse.

Prandaj une vertet shpresoj qe Shaqiri ta fitoj BBV,qe me ne fund edhe ai te ndjehet i realizuar e te mos vuaj me suksesin e miqve apo ish miqve te tij ne Itali,e mbi te gjitha mos te mos sillet me si burre me gjak gruaje!forca Shaqir!”, shkruan Pustina në faqen zyrtare të ‘Big Brother VIP’.

TE TJERA

spot_img