HYRJELAJMEPOLITIKËSHERR NË SELINË E PD-SË, EVI KOKALARI ‘KOKË MË KOKË’ ME MBËSHTETËSEN...

SHERR NË SELINË E PD-SË, EVI KOKALARI ‘KOKË MË KOKË’ ME MBËSHTETËSEN E BASHËS: MOS MË PREK MUA!

Një përplasje fizike ka ndodhur ditën e sotme në derën e Selisë së Partisë Demokratike, ku zonja Evi Kokalari së bashku me Albana Vokshin dhe disa gra të tjera të LDG-së po flisnin për mediat.

Një mbështetëse e Luklzim Bashës i ka shkuar nga pas dhe nuk i ka lejuar të flasë. Më pas kjo mbështetëse e ka prekur dhe fizikisht Evi Kokalarin, anëtare e Komisionit të Rithemekimit.

Kjo ka bërë që Kokalari t’i kthehet dhe t’i kërkojë që mos ta prekë dhe në një moment gati sa nuk filloi dhe një sherr fizik mes tyre por ndërhyrja e personave prezent e penguan

Tensionet me gruan ne fjale u pane dhe gjate ecjes se Kokalarit dhe mbeshtetesve te tjere te Berishes brenda Selise, ku ajo i ofendoi me fjale te renda grate demokrate.

TE TJERA

spot_img