Klodiana Lala: Pas Lefter Kokës ja kush do të arrestohet tjetër…

Gazetarja Klodiana Lala tha se do të ketë arrestime të tjera pas atij të ish-ministrit të Mjedisit, Lefter Koka, dhe do të jenë të të njëjtit nivel.

Ajo tha se bëhet fjalë për deputetë e ministra, por nuk preferoi që të përmente emra.

BISEDA NË STUDIO:

Klodiana Lala: SPAK ka në hetim edhe zyrtarë dhe ish-zyrtarë të tjerë, por që sipas të dhënave të SPAK janë në prag të arrestimit.

Fevziu: Në çfarë nivelesh?

Klodiana Lala: Në nivele të larta, ministrash dhe deputetësh

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img