HYRJELAJMESHOWBIZ(Video) Duke u puthur dhe përqafuar/ Sheila dhe Kledi ‘kapen mat’ në...

(Video) Duke u puthur dhe përqafuar/ Sheila dhe Kledi ‘kapen mat’ në Shkodër

Na ka shpëtuar ndonjë gjë? Mesa duket po!

Një video po qarkullon nëpër rrjet ku duken Sheila dhe Kledi që luajnë me duar me njëri tjetrin, nuk mungojnë shikimet,buzëqeshjet dhe përkedheljet!

Shikoni videon më poshtë dhe na tregoni çfarë mendoni.

https://iconstyle.al/wp-content/uploads/2021/12/WhatsApp-Video-2021-12-13-at-5.32.33-PM.mp4?_=1

TE TJERA

spot_img