HYRJELAJMESHOWBIZRomeo degjeneron keq Borën/ Të shpëton gjuha ndonjëherë dhe…

Romeo degjeneron keq Borën/ Të shpëton gjuha ndonjëherë dhe…

Donald, duke insistuar se ky i fundit është treguar burrë me sjelljen e tij.

Ndërsa jo më larg se dje mbrëma, Romeo ka publikuar një pjesë të shkëputur nga një film shqiptar ku dëgjohet një bisedë mes dy personave që fshehin diçka.

Romeo ka zgjedhur të mos shkruajë asgjë më shumë, duke lënë shumë vend për spekulime se me kë lidhet ky postim.Dhe derisa aktori ta tregojë vetë, ndjekësve do u mbetet vetëm të aludojnë pa marrë një përgjigje.

Zëvëndësimi i Romeos me donaldin në “Big Brother VIP” për disa minuta shkaktoi mjaft humor. Po Për aq minuta sa ishte aty Romeo bëri dhe shumë veprime të tjera që u përkthyen në mesazhe. Gjithashtu vëllai binjak i Donaldit tha: Kam ardhur për Beniadën. Ai e “ngacmonte” atë me fjalë, pasi ditë më parë ai tek një letër i nisi disa mesazhe.

Ne te thuhej se: Mi fol një cik asaj Beniadës se është shumë e mirë. Pasi Romeo u takua me Beniadën dhe e lanë gjithashtu të takohen jashtë. Menjeher ne mbremje Donaldi shfrytezoi momentin sapo u takuan me Beniadën e pyeti: Hë si tu duk? Ajo me buzeqeshje ju pergjigj duke i thene:

“Po hë si të them eshte ndryshe nga ty sdi si te them. Eshte me i mbushur – me mirë me i mbushur”, u pergjigj Beniada duke buzeqeshur dhe duke mos mohuar se i pëlqen. Kujtojme se Romeo sapo ishte ndare nga Aleksia peleshi me te cilet pati nje lidhje te gjate. Deri me tani ajo ende nuk ka reaguar per ngacmimin e ishit te saj ndaj Beniades.

Kujtojme se Beniada Jakiç (Nishani) është një nga banoret më interesante në Big Brother Vip Albania, me modelen që është bërë e njohur në Itali, ku ka pozuar shpesh për kompani mjaft të njohura mode. Bukuroshja shqiptare është një tifoze e Juventusit dhe nuk e ka fshehur këtë as në postimet e saj në Instagram, ku ka pozuar shumë shpesh me fanellën bardhezi, ndërsa mbrëmjen e djeshme ka pasur një kërkesë të veçantë për produksionin.

TE TJERA

spot_img