E papritur! 2 këngëtarët shqiptarë sonte bëhen pjesë e Big Brother VIP (Emrat)

Ledri Vula dhe Yll Limani sot pritet të hyjnë në Big Brother Vip.

Siç shkruan lajmi.net sonte pritet që edhe Ylli dhe Ledri të jenë pjesë e Big Brother Vip.

Nuk dihet nëse artistët e njohur kosovarë do kenë rolin e banorëve të rinj apo do jenë thjesht mysafirë për ti argëtuar banorët e tjerë brenda.

Si çdo spektakël edhe sonte pritet që të jetë mjaft interesant, e sidomos pas lajmit për Ledrin dhe Yllin.

Ani pse nuk dihet roli i tyre sonte në spektakël një gjë është e sigurtë, që fansat e Ledrit dhe të Ylli do gëzohen shumë pasi të lexojnë këtë lajm.

Përndryshe, Ledri dhe Ylli ende nuk kanë ndonjë bashkëpunim së bashku.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img