Ka punuar pr*stitutë në Itali? Ish-konkurrentja e “Përputhen” zbulon të vërtetën, si doli lajmi për jetën e saj private

Ish konkurrentja e Për’puthen, Antonela Berisha, e cila së fundmi është bërë pjesë e Big Brother VIP ka folur për paragjykimet që ka vuajtur.

 

 

Në një bisedë me Beniadën, ajo ka treguar se si u shpërnda lajmi se ka punuar pr*stitutë në Itali dhe këtë e mohoi duke thënë se e ka me letra çdo gjë.

 

Antonela: Më kanë paragjykuar gjithmonë, që kam qenë e huaj, që vishem ekstravagante, që jam rritur pa baba. Më kanë paragjykuar dhe që kam jetuar në Itali. Se sipas shqiptarëve, kush jeton në Itali, bën pr*stitutën.

 

Një i çmendur që më ka inat, ka shkuar t’i thojë portaleve që kam punuar në Hungari e Rumani. Unë e kam me letra se ku kam punuar. Kjo e Italisë më kanë bërë shumë bezdi. Unë e kam treguar historinë e jetës që kemi rrezikuar jetën nga babi. Më kanë paragjykuar se e kam treguar këtë gjë.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img