Vrasja e ish-deputetit Pashko Ujka, policia arreston dhe një tjetër person, ja kush është ai…

Pas 20-vjeçarit K.K, policia njofton se ka arrestuar edhe M.K 53 vjeç, si person që është i përfshirë apo ka dijeni mbi atentatin e ish-deputetit Pashko Ujka.

Gazetarja Doriana Bezat, raporton për “BalkanWeb”, se Kola është arrestuar në Morinë, teksa po tentonte të largohej nga vendi. Kujtojmë se vrasja e ish-deputetit ndodhi të hënën, shumë pranë banesës së tij.

Ai dyshohet se është qëlluar me një plumb të vetëm prapa shpine, por që rezultoi fatal për të, pasi i preku organet jetësore.

TE TJERA

spot_img