U diagnostikua me sëmundje të ligë/ Jepet lajmi se opéracioni i aktores, Adriana Matoshi ka mbaruar

Ka përfunduar me sukses op erimi i aktores dhe deputetes së Vetëvendosjes, Adriana Matoshi. Lajmin e kanë konfirmuar vetë kolegët të saj të cilët kanë thënë se prej gjysmë ore, ope racioni kishte përfunduar me sukses.

Ndryshe, Matoshi të hënën ka njoftuar se do t’i nënshtrohet ope rimit pasi i është rikthyer pas nëntë vitesh tum ori në tru.

“…Tash 9 vite ma vone, tu mos pushu kur re sa duhet, m’kapi lodhje prej angazhimeve te mija te shumta, stresi i akumulum mrena, mbingarkesat,

krejt kto m’bonen me menu qe e kom tepru. Ja kom thy limitet vetes. Po aty e kuptova qe tum ori ne tru ish rikthy prap”, ka shkruar Matoshi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Çfarë nënkuptojnë pikat e bardha në thonj: Sëmundjet dhe…

Ja cilat janë barnat që mund ta shkaktojnë problemin   Njollat...

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër...