E la të fejuarën për famën, sot në lidhje me Bora Zemanin! Zbulohet fejesa 4-vjeçare e Donald Veshajt

Aktori i humorit Donald Veshaj prej muajsh tahsmë përflitet për romancën e tij me prezantuesen Bora Zemani.

Por nëse prezantuesja është nënë e një djalit të vogël ardhur në jetë nga mmarrëdhënia e dashurisë me Dj Vin Velin, me të cilin u nda 2 vite më parë, për aktorin nuk dihej thuajse asgjë nga jeta e tij private, përpara se të bëhej i famshëm.

“MCN Albania” shkruan se aktori më herët ka qenë i dashuruar dhe i fejuar me një vajzë nga Durrësi, fejesë e cila ka zgjatur 4 vite.

Sipas burimeve të portalit, thuhet se shkak për prishjen e fejesës mes dy të dashuruarve ka qenë ambicia e vëllezërve për të qenë të famshëm e për t’u bërë pjesë e tregut mediatik.

TE TJERA

spot_img