HYRJELAJMEAKTUALITET“Luli bëj kujdes”, Artan Hoxha publikon videon që po shpërndahet me shpejtësi...

“Luli bëj kujdes”, Artan Hoxha publikon videon që po shpërndahet me shpejtësi dhe lëshon paralajmërimin e fortë

Gazetari Artan Hoxha ka dalë me një reagim ironik në rrjetet sociale në lidhje me përplasjet brenda PD-së.

Hoxha e paralajmëron Bashën të ketë kujdes, pasi zjarrvënësi e ka ndezur fitilin e ‘minave’.

“Luli bej kujdes, ne “tunelin” ku je futur, zjarrvenesi sapo e ka ndezur fitilin e “minave”…

Nese fitili eshte i shkurter “shperthimi” ndodh me 11 dhjetor, por nese zjarrvenesi ka vendosur fitil te gjate, atehere “shperthimi” ndodh me 18 dhjetor.

Ishallah zjarrvenesi, nuk e harron çfare fitili ka perdorur, ndryshe minat mund t’i plasin ne dore”, shkruan Hoxha.

TE TJERA

spot_img