HYRJELAJMEKRONIKËI RIU I JEP FUND JETËS, GJENDET I VARUR NGA BABAI I...

I RIU I JEP FUND JETËS, GJENDET I VARUR NGA BABAI I TIJ

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Durrës, ku një i ri ka varur veten.

Ngjarja ndodhi rreth orës 16:40, në banesën e tij dyshohet se ka varur veten shtetasi F. K., 24 vjeç, banues në lagjen Nr.13, Durrës, të cilin e ka gjetur pa shenja jete babai i tij.

Grupi hetimor ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, paraprakisht dyshohet se vuante nga depresioni.

TE TJERA

spot_img