HYRJELAJMEAKTUALITETNuk kanë të ndalur/ Lëkundje e forta tërmeti ndihen në Shqipëri, ja...

Nuk kanë të ndalur/ Lëkundje e forta tërmeti ndihen në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet ka goditur pak minuta më parë Maqedoninë e veriut.

Mësohet se magnituda e tërmetit ishte 3.5 në shkallën Rihter

Thellësia e tërmetit u llogarit 2 kilometër nën sipërfaqe duke bërë që lëkundjet të ndihen goxha.

Lëkundjet janë ndjerë dhe në Dibër

Kujtojmë që pak ditë më parë Dibra u godit nga një tërmet 4.7 ballë.

TE TJERA

spot_img