“BMW” përplaset me kamionin, ‘shuhet’ në vend familja shqiptare! Djali 17-vjeçar i gjallë nën rrënojat e makinës (VIDEO)

Një familje shqiptare është përfshire në një aksident tragjik në Greqi. Mediat greke shkruajnë se 3 nga familjarët kanë vdekur në vend, ndërsa ka shpëtuar, djali i tyre 17 vjeçar.

Vik timat janë burrë e grua, 46 dhe 43 vjeç si edhe vajza e tyre 22 vjeçe.

Media greke Lamiareport.gr shkruan se makina tip “BMW” me të cilën është përpla sur me një kamion karburanti duke u kthyer në një grusht hekurishtesh.

TE TJERA