HYRJELAJMEKRONIKË“Vdekje e dyshimtë!”/ Gjendet pa jetë efektivja e policisë

“Vdekje e dyshimtë!”/ Gjendet pa jetë efektivja e policisë

Një efektive policie është gjetur pa shenja jete në qytetin e Gjilanit.

Policia e Kosovës raporton se trupi i të ndjerës është gjetur në varrezat e qytetit.

“Policia e Kosovës është njoftuar se në varrezat e qytetit në Gjilan është një person ë dyshohet se është pa shenja jete. Njësitë tona kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe mjeku kujdestar e ka konfirmuar vdekjen e një personi të gjinisë femërore.

Personi i vdekur është zyrtare policore. Për momentin, rasti nga hetuesit është duke u cilësuar si vdekje e dyshimtë”, ka thënë policia.

TE TJERA

spot_img