HYRJELAJMEKRONIKËDalin pamjet kur sulmohet politikani shqiptar

Dalin pamjet kur sulmohet politikani shqiptar

Shefi i Shtabit Zgjedhor të Qëndron Kastratit, Arianit Ibrahimi ka publikuar një video në të cilën pretendon se shihen personat që kanë sulmuar kryetarin e Komunës së Kamenicës.

Kandidati për kryetar të Komunës së Kamenicës, nga lista e PSD-së, Qëndron Kastrati ka thënë se është sulmuar mbrëmë nga disa persona.

Kastrati tha se është sulmuar nga Bujar dhe Besim Fera të cilët sipas tij kishin krijuar një postbllok në fshatin Karaçevë e Poshtme.

“E vërtetë është, jam nxanë në pritë në Karaçevë edhe më kanë sulmuar. Unë kam arrit me i identifiku, Besim Fera, Bujar Fera dhe Bekim Keka. Jam brengosur në raport me organet e rendit. E kemi denoncu lajmin, pastaj kish ndodh edhe një sulm tjetër pas një ore”, tha Kastrati.

TE TJERA

spot_img