S’duhet t’jet “Katolik, ѕerb dhe nga minoritetet”, Fifi tregon tri poroѕitë që i ka dhënë baba për zgjedhjen e partnerit të jetës

Fifi ka treguar paraditen e djeshme disa porosi që ajo i ka kurdoherë parasysh për zgjedhje e partnerit të jetës.

Ajo i tregoi Ilirit se babai i saj i ka dhënë këngëtares tri këshilla që ajo nuk i harron kurrë.

Sipas prindit të saj, bashkëshorti i ardhshëm i Fifit nuk mund të jetë i fesë katolike, nuk mund të jetë nga minoritetet dhe jo një mashkull serb.

“Baba më ka thënë disa porosi. Burri nuk mund të jetë katolik, jo serb, dhe jo nga minoritetet”,-tha ajo.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME