S’duhet t’jet “Katolik, ѕerb dhe nga minoritetet”, Fifi tregon tri poroѕitë që i ka dhënë baba për zgjedhjen e partnerit të jetës

Fifi ka treguar paraditen e djeshme disa porosi që ajo i ka kurdoherë parasysh për zgjedhje e partnerit të jetës.

Ajo i tregoi Ilirit se babai i saj i ka dhënë këngëtares tri këshilla që ajo nuk i harron kurrë.

Sipas prindit të saj, bashkëshorti i ardhshëm i Fifit nuk mund të jetë i fesë katolike, nuk mund të jetë nga minoritetet dhe jo një mashkull serb.

“Baba më ka thënë disa porosi. Burri nuk mund të jetë katolik, jo serb, dhe jo nga minoritetet”,-tha ajo.

Vjen oferta e madhe per Luizin dhe pse eshte akoma brenda ne BBV. Kontrata e pare i ofrohet nga…

Këngëtari shkodran Luiz Ejlli, tashmë banor i Big Brother VIP Albania, në një muaj qëndrim në këtë shtëpi ka arritur që të bëhet një...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar të gjithë banorët, por edhe teleshikuesit.   Dea: Ja kam thënë edhe Amosit dhe të gjithëve. E...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...