HYRJELAJMEKRONIKËGrindje mes shokësh klase në një shkolle në Shkodër, 17- vjeçari përfundon...

Grindje mes shokësh klase në një shkolle në Shkodër, 17- vjeçari përfundon në spital i plagosur me thikë…

Në Spitalin Rajonal Shkodër është paraqitur i dëmtuar me mjet prerës thikë, shtetasi Jak F., 17 vjeç.

Nga veprimet paraprake rezulton se është konfliktuar jashtë ambienteve të shkollës me shokun e tij të klasës me shtetasin Emiljan N., 17 vjeç për motive të dobëta.

I dëmtuari ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

Falë veprimeve të shpejta të shërbimeve të Komisariatit të Policisë Shkodër u bë e mundur kapja e autorit të ngjarjes dhe shoqërimi i tij për veprime të mëtejshme.

TE TJERA

spot_img