HYRJELAJMESHOWBIZDEMASKOHET MIKELA E “PËRPUTHEN”, NUK NJIHET JA SI DUKEJ VITE MË PARË

DEMASKOHET MIKELA E “PËRPUTHEN”, NUK NJIHET JA SI DUKEJ VITE MË PARË

Si kanë qenë dhe si duken sot në pamje, konkurrentët e programit vazhdimisht po befasojnë.

Dhe së fundmi, është Mikela ajo e cila ka befasuar me dukjen e saj.

Një faqen në Instagram, ka publikuar një imazh teksa ka zbuluar se si është dukur vite më parë.

Imazhi, realisht e tregon një ndryshim tejet të madh ndërsa lehtë dallohet se ajo nuk iu ka shpëtuar edhe ndërhyrjeve.

Ndryshe, Mikela ishte debat në episodin e radhës bashkë me Brunon.

TE TJERA

spot_img