HYRJELAJMEPOLITIKËZgjedhjet per kreun e FRPD, Ori Nebiaj shkrihet se qeshuri...

Zgjedhjet per kreun e FRPD, Ori Nebiaj shkrihet se qeshuri…

Anëtarja e grupi të posaçëm të punës për zgjedhjet në FRPD, Ori Nebiaj ka folur ditën e sotme jashtë Selisë Blu, pas takimit që zhvilluan me Bashën.

Ori nebiaj ka deklaruar se zgjedhjet për kreun e ri të FRPD-së duhet të ishin zhvilluar prej kohësh, pasi mandati i kryetarit dhe këshillit të FRPD-së ka mbaruar prej dy vitesh.

Më tej, Ori Nebiaj tha se të rinjtë duhet të angazhohen në politikë jo vetëm për mbajtjen e posteve personale por për një kontribut të bukur.

Ori Nebiaj filloi të qeshte në një moment, kur një gazetare e pyeti kush ka hapur garën për kreun e FRPD-së nzgjedhjet e viti 2015, Basha apo sekretari i FRPD-së.

TE TJERA

spot_img