HYRJELAJMEKRONIKËShpërthen bombola e gazit në banesë, plagosen 3 persona

Shpërthen bombola e gazit në banesë, plagosen 3 persona

Tre persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e shpërthimit të një bombole gazi. Ngjarja ka ndodhur në Voskopojë paraditen e sotme rreth orës 11:20. Të plagosurit janë F.L. 63 vjeç, K.B. 30 vjeç dhe gruaja A.N.

Të tre këta persona u paraqitën për ndihmë mjekësore në Spitalin e Korçës.

Të plagosurit janë familjarë me njëri-tjetrin dhe në momentin që ndodhi ngjarja kanë qenë në shtëpinë e gruas me iniciale A.N. Grupi hetimor po punon për të zbardhur rrethanat e ngjarjes.

TE TJERA

spot_img