HYRJELAJMEPOLITIKËPlasin ngacmimet mes Rilindasve/ Taulant Balla i shkel syrin Etilda Gjonajt, harron...

Plasin ngacmimet mes Rilindasve/ Taulant Balla i shkel syrin Etilda Gjonajt, harron kamerat që filmojnë

Duket se pasi Rama e zhveshi nga të gjitha postet, Taulant Balla ka gjetur ngushëllim tek ish-ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj,

të cilës i kushtoi të gjithë vëmendjen në Këshillin e Legjislacionit, dhe injoroi Erisa Xhixhon teksa kishte marrë fjalën. Në një moment ai kthehet nga ajo dhe i shkel syrin, duke injoruar kamerat që e filmonin.

Duket se pas demotivacionit nga shefi, Balla ka gjetur mënyra të reja argëtimi, si për shembull, të ngacmojë me shikime provokuese deputetet e PS në vend që të diskutojë në Komisione për Çështje që prekin drejtpërdrejt qeverisjen e Shqipërisë.

TE TJERA

spot_img