HYRJELAJMEPOLITIKËDeklarata bômbê e analistit të njohur: Sali Berisha ka dashur të më...

Deklarata bômbê e analistit të njohur: Sali Berisha ka dashur të më “eleminojë” mua dhe nja 20 veta të tjerë

Analisti Frrok Çupi ka bërë një deklaratë të fortë ne emisionin ‘Repolitix’ në Report Tv, duke thënë se Sali Berisha ka dashur që ta “eleminoje”, bëhet fjalë për vitet 1997.

Në një intervistë ekskluzive për gazetarin Denis Minga, ai e ka quajtur veten “vik tima e Berishës që ka jetuar rastësisht”, e ndërsa flet edhe për një listë që ishte e përberë nga rreth 20 emra që ishin bëra gati për t’u ekzekutuar.

TE TJERA

spot_img