HYRJELAJMESHOWBIZKëngëtarja shqiptare martohet me bilionerin amerikan, një nga njerëzit më të pasur...

Këngëtarja shqiptare martohet me bilionerin amerikan, një nga njerëzit më të pasur në botë (foto)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha ka erdhur me një ide shumë gjeniale për Holloween.

Ajo ka inskenuar momentin e martesës së Anna Nicole Smith me bilionerin e njohur amerikan J. Howard Marshall II.

Bebe duket e veshur me fustanin e bardhe identik si të Anna Nicole dhe personazhi që është maskuar si bilioneri amerikan gjithashtu duket identik si ai.

TE TJERA

spot_img