“Je bërë më keq se Fifi”/ Analisti tallet me Kryeministrin pas pretendimit për …

Analisti dhe njohësi i çështjeve politike, Petrit Zogaj, ka komentuar nderhyrjen e Policisë së Kosovës, mbrëmë te shtëpia e kryeministrit Albin Kurti, pas një kërcënimi që mori në një faqe në internet.

Sipas Zogajt, me këtë veprim Kurti është kthyer në një nga konkurentët kryesor të lajmeve rozë, duke ia kaluar edhe Fifit në Big Brother.

Veprimet e Kurtit, Zogaj i ka quajtur drama të çmendura, në opozitë e pushtet. Teksa kujton kohën kur militantët e Kurtit sulmuan shtëpinë e Isa Mustafës me shishe molotovi.

Postimi i plotë i Zogajt:

Kryeministri i Kosoves eshte kthy ne nje nga konkurentet kryesor te lajmeve roze. Eshte duke ia kalu edhe “skandaleve” te Fifit ne Big Brother. Thone qe u kercnua nga nje postim ne fb, e jo shume kohe me pare, nje grup militantesh te Kurtit, kishin sulmuar shtepine e Isa Mustafes me shishe molotovi. Drama te cmendurish, ne opozite e pushtet.

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes Armaldos dhe Luizit. Ata të dy debatuan ashpër mbrëmjen e kaluar, duke lënë pjesën tjetër të...

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit nga Luizi, ndërsa ky...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes...

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

Ofendoi Kiarën, Amosi justifikon veten: Nga nervozizmi njeriu mund të gabojë

Amos nuk kishte biletë vajte-ardhje. Ai u shpreh në...