Moti bën kthesën befasuese! Ja cfarë pritet te ndodh nesër dhe ditëve në vazhdim!

Në Shqipëri pritet të mbajë mot kryesisht me diell. Në viset mesdhetare edhe ngrohtë, me temperatura mbi 20 gradë Celsius, ndërsa në viset kontinentale pak më ftohtë.

Mot kryesisht me diell dhe stabil pritet edhe në Maqedoninë Veriore, Luginë dhe Mal të Zi.

Edhe ditëve të ardhshme do të jemi nën ndikimin e masave ajrore kryesisht stabile anticiklonike. Temperaturat pritet të shënojnë rritje graduale./Meteoballkan

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas këngëve hite të artistëve të njohur botëror, por kohët e fundit edhe të këngëve të...

Vijon sherri, Antonela i përgjigjet Big Mamës pas akuzave që i bëri: E vetmja kohë kur kishe rëndësi ishte…

Antonela Berisha ka reaguar pas deklaratës së Big Mamës ku tha se ajo nuk ishte artiste.   Këtë deklaratë ajo e bëri gjatë një loje në...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...