“Ua tregoj unë atyre”, acarohet doktori: Rama dhe skuthi i familjes më bllokuan rrugën (VIDEO)

Kavaja ishte destinacioni i radhës i Sali Berishës. Lideri historik i PD-së ka nisur një seri takimesh në rrethe.

Dikush tentoi ta bllokonte për t’u futur në qytetin ku shërbeu disa vite si deputet, teksa doktori kalon në su lm gjatë fjalës së tij në “Foltore”.

Sipas Berishës, kreu i qeverisë kishte urdhëruar ministrin Çuçi që t’i bllokonin rrugën për të mos e lejuar të shkonte në Kavajë.

“Edi Rama me skuthin e tij të familjes zgjodhi të më bllokojë rrugën për të vonuar ardhjen këtu. Unë nga kjo platformë do t’i them hiq dorë nga këto akte të ulëta, pasi do ngujohesh në Surrel dhe nuk do shkosh dot në zyrë deri sa të vendosim ne.

Nuk merren me grupet kri minale, por nxjerrin policinë për të më bllokuar rrugën. Qafën do të thyejnë të gjithë këta”, u shpreh Berisha.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME