Ori Nebiaj qesh dhe qan për Berishën dhe Ramën: Të gjithë kryeministrat e botës janë budallenj, ky i joni është…

Këtë të shtunë në “Goca dhe Gra” ka qenë e ftuar moderatorja Ori Nebijaj. Ajo ka diskutuar me Tean, Olesian dhe Kristën për temat më pikante aktuale.

Mes shumë fotosh dy prej tyre kanë qenë dhe Sali Berisha në lëvizjen e tij politike “Foltorja” dhe Edi Rama që ka hapur Tik Tok.

Teksa i ka komentuar Ori ka thënë për Berishën se ishte koha që rinia të merrte drejtimin sepse çdo person ka kohën e tij. Për më tepër dikush që bën shumë mungesa nuk mund të kërkojë të futet në provim. Pas kësaj teksa ka parë që kryeministri Rama ka hapur Tik Tok, Ori ka thënë:

“Në të gjithë botën kryeministrat nuk merren me rrjetet sociale sepse kanë shumë halle, vetëm ky i joni rri gjithë kohën aty. Domethënë të gjithë kryeministrat e botës janë budallenj, ky i joni është i zgjuar!”.

Më pas Ori ka zgjedhur të qeshë me foton e Berishës, e të qajë me të Ramës, duke qenë se e tillë ishte edhe intervista: “Ori qesh, Ori qan”.

Për më tepër ndiqni intervistën e plotë:

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...