HYRJELAJMEBOTAU prish dynjaja thuaj/ Gruaja ha hirin e burrit për t’u dobësuar:...

U prish dynjaja thuaj/ Gruaja ha hirin e burrit për t’u dobësuar: Nuk ndalem dot…

Një histori e pabesuar vjen nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës e cila është bërë virale së fundmi.

 

Një 26 vjeçare e quajtur Cassie ka treguar se ha hirin e burrit të saj të djegur Sean, pasi e ndihmon të humbas peshë.

 

Casie e ka treguar historinë e saj në emisionin TLC “varësia ime e çuditshme’’ duke pranuar se ndihet e turpëruar nga zakoni i saj dhe shprehu frikën se së shpejti nuk do të mbetët asgjë nga hiri.

 

Në fillim ajo e mbante hirin e burrit të saj me vete kudo ndërsa mbante zi për humbjen e tij.

 

”Kishte rënë pak hirë në stolin ku po qëndroja dhe doja ta fshija me dorë. Dy muaj më vonë nuk mund të ndaloj së ngrëni hirin e burrit tim’ është shprehur 26 vjeçarja.

 

Por zbulimet tronditëse nuk ndalën këtu, Casie zbuloi se shija e hirit është ‘si vezët e prishura’ ndërsa shtoi se që kur ka filluar zakonin e saj të pabesueshëm ka humbur 5 kilogramë.

 

Deri më tani Casie konsumuar rreth gjysmë kilogrami nga hiri i Sean.

TE TJERA

spot_img