“I dashuri im ka lek”, Redona: Ju lutem, mos më quani juristja…! Tabutë? Ka 10 vjet që i kam thyer (VIDEO)

Redona Koçi është një emër shumë i përfolur në showbizin shqiptar. Ajo njihet si juristja se ksi, e cila po çmend ‘Instagramin’.

 

E ftuar në “ABC e Mëngjesit”, ajo ka treguar se nuk pëlqen kur dikush e thërret me këtë emër, pasi thjesht ka mbaruar shkollën dhe nuk e ushtron si profesion.

 

Redona thotë se ajo tashmë është një modele dhe një nga influencueset më të kërkuara në treg. “Aktualisht merrem me modeling, influencer, photoshooting.

 

Unë i kam thyer që para 10 vitesh tabutë. Që e vogël ndiqja këngëtare si Beyonce, të cilët ekspozoshin. Për të tjerët ishte e vështirë, për mua jo, se unë jam shumë ‘open mind’, shumë europiane me veten time.

 

Faktikisht është një punë e vështirë, kërkon pozitivitet. Unë nuk është se kam nnisur të mbahen nga Instagrami. Unë kam një familje që jetojnë shumica jashtë”.

 

TE TJERA