Luana Vjollca më çuditshme se kurrë, shqetësohen fansat

Luana Vjollca, dita ditës po e dëshmon se çdo gëzim dhe hidhërim e ndan me dashamitët e saj, të cilën e ndjekin nëpër rrjetet sociale.

 

Një gjë e tilla dallohet edhe në postimin e fundit në InstaStory, atje ku moderatorja ka shpërnadrë një fotografi të zezë me një mbishkrim, në të cilin shfaqet paksa misterioze.

 

“Nuk po muj me nejt”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë. Nuk dihet nese Luana e ka pasur vetëm se ka qenë një ditë e rë’nde për të apo ndoshta diçka tjetër.

 

Bukuroshja shpeshherë vë në pikëpyetje ndjekësit e saj, duke mos treguar se çfarë po e mundon, por shpresojmë se Luana do të jetë më e kuptueshme herën tjetër.

 

TE TJERA

spot_img