“Shqiptarët janë populli më erotik në botë, jemi rrotë më rrotë me grekët” (VIDEO)

74

Kënaqësia erotike/ Edmond Tupja: Kemi qenë dhe jemi akoma populli më erotik i botës, jemi rrotë më rrotë me grekët.

Profesor Edmond Tupja ka sjellë në shqip romanin e autores franceze Sophie Daull, “Kamila, si një flutur”.

Në një intervistë për “Ditë e Re” në RTV Ora profesori ndër të tjera foli edhe për kënaqësitë erotike dhe se sa të aftë janë shqiptarët në marrëdhënien se ksuale.

Ai thotë se shqiptarët si popull mesdhetar, janë aq erotik sa grekët dhe italianët.

“Jetojmë në Mesdhe. Kemi grurin, vajin e ullirit, arrat na bëjnë popull mesdhetar. Jemi rrotë me rrotë me grekët, edhe e italianët për sa i përket kënaqësive erotike”, tha Tupja.

Gjithashtu ai u shpreh se shqiptarët janë populli më erotik në botë. “Kemi qenë dhe jemi akoma populli më erotik i botës.

Por na duhet edukim erotik, jo vetëm se ksual. Kënaqësia erotike është kulmi i egoizmit në maksimumin e altruizmit.” /oranews

Lexo edhe:   “Ky është skandali që bëri Rama dje”, zbulohen prapaskenat: Ja kush e detyroi kryeministrin e Shqipërisë që të vizitonte Kosovën!