Princi i Libofshës i bindur: Marrëdhëniet treshe s’e dëmtojnë familjen, nuk flas kot unë (VIDEO)

205

Lidhja mes modeles Egla Harxhi dhe Princt Jarl Alexandre de Basseville, i cili prej kohësh përflitet në mediet shqiptare për krijimin e një Principate në Libofshë, është një ndër më të komentuarat në showbizz.

I ftuar në emisionin Expuls në RTV Ora, me moderator Ronaldo Sharka, princi i Libofshës ka thënë se një marrëdhënie treshe nuk e prish familjen, përkundrazi sipas tij nëse je i drejtpërdrejtë dhe i thua gjërat ashtu si ti i ndjen, është një sukses i madh.

“Mashtrimet dhe gjërat e rreme mund ta prishin një lidhje. Në qoftë se ti je i drejtë dhe transparent, marrëdhënia treshe është suksesi më i madh”, tha ai.

Lexo edhe:   “Artistët nuk duan familje, vetëm karrierë!” Greta Koçi ‘acarohet’ me ndjekësen dhe i ‘mbyll gojën’ me përgjigjen: Nuk futen të gjithë në një thes