“Sa e bukur ishte, kujtova se më solli para”, Cekja i Beratit tregon dhuratën që mori nga Edi Rama (VIDEO)

133

Sejfulla Mytari, aktori i mirënjohur i humorit shqiptar, i njohur si Cekja i Berait, ka qenë në limuzinën e ‘Glamour Zone’, me moderatoren Ester Bylyku, ku ka ndarë historitë më të bukura dhe gazmore të karrierës së tij,

- PUBLICITET -

Që nga skenat e xhelozisë, te martesa e tij dhe së fundmi, dhuratën nga Kryeministri Edi Rama, të cilën e keqkuptoi në momentin e parë që e pa.

Ester: Cila është dhurata më e bukur dhe më e shtrenjtë që të kanë bërë?

Cekja: Më dërgoi njëherë Kryeministri një dhuratë, ishte në një kuti të bukur. U gëzova unë, oooo thash, më ka sjellë lekë.

Ester: Mos më thuaj që të kishte sjellë një shishe verë. (qesh) Cekja: Po, atë më kishte sjellë.

Po kur e pashë kutinë në fillim, e bukur e madhe, u gëzova shumë (qesh). Megjithatë e vlerësoj dhuratën, për mua rëndësi ka gjesti dhe ishte shumë e bukur”, deklaroi aktori i humorit.

Lexo edhe:   Gocë ministri, Aleksia Peleshi tregon sa lekë ka në bankë: Kam punuar në ...