Deklarata e fortë në ‘BBV’: Fifin e dua si artiste, por jo si njeri. Mua më njohin përtej kufijve po ajo çfarë ka bërë?

252

Komunikimi i Fifit me banorët është komentuar shumë nga këta të fundit të cilët shprehen të ofenduar nga ‘’gjuha agresive’’ e përdorur nga këngëtarja.

 

Gjatë spektaklit të mbrëmshëm Fifi u kritikua për këtë fakt edhe nga opinionistët dhe reagoi duke i kërkuar falje banorëve, por këta të fundit duket se nuk janë mjaftuar me kaq.

 

Ka qenë Beniada dhe Paloma të cilat përgjatë përgatitjeve të mëngjesit kanë diskutuar mbi sjelljen e këngëtares.

 

Beniada i tha Palomës se për Fifin si artiste ka shumë simpati dhe pëlqyeshmëri, por e njejta gjë nuk vlen për anën humane të saj.

 

‘’Më vjen shumë keq, Fifi është një artiste shumë e mire por kritikoj njeriun. Mua më njohin si modele edhe përtej Italisë, po Fifi çfarë ka bërë?!’’,- u shpreh Beniada.

Lexo edhe:   Gazetarja shqiptare bëhet mama për herë të pare, zbulon emrin e bebit