Zbulohet ngjarja e rëndë, si “Rozafa”, gjendet e murosur një grua brenda shkallëve prej betoni

398

Trupi i pajetë një gruaje në Brazil është zbuluar e varrosur brenda shkallëve prej betoni, pasi shefi i ndërtesës ka vënë re një erë të keqe që kutërbonte.

- PUBLICITET -

Pasi iu përgjigj ankesës, policia ka gjetur trupin e 25-vjeçares Joice Marie De Gloria Rodrigues, e zhveshur dhe me një bluzë të mbështjellë në qafë.

Një murator 54 vjeç ka pranuar autoresine e aktit.

Lexo edhe:   Ndërron jetë nëna e këngëtares legjendare